dekoracijos · Parsisiuntimui · Rankdarbiai

Kiaušinių laikikliai 2

Straipsnyje „Kiaušinių laikikliai“ pasakojama, kaip padaryti popierinius kiaušinių laikiklius su viščiuku ir triušiuku. Šioje pamokėlėje, naudojant tą patį principą, parodoma, kaip pasidaryti kiaušinių laikiklius su margučių pintine.

spalvoti kiaušinių laikikliai su pintineJums reikės:

  • Atspausdinto PDF paveikslėlio
  • Kartoninių ritinių nuo tualetinio popieriaus
  • Liniuotės
  • Pieštuko
  • Balto popieriaus lapo
  • Žirklių
  • Klijų (pamokėlėje naudojami pieštukiniai klijai)

PDF paveikslėlis atspausdinamas ant balto, storesnio popieriaus lapo. Jeigu atspausdintas juodai baltas paveikslėlio variantas, jį galima nuspalvinti ir kitaip papuošti. Po to iškerpamos atskyros kiaušinių laikiklių dalys.

Perpus perkerpamas kartoninis ritinys. Jis ištiesinamas ant lygaus paviršiaus ir ant jo pažymimos o po to atkerpamos 2,5 cm storio juostos.

Ritinio paruošimas

Iš balto popieriaus lapo atkerpamos 2,5 cm storio popierinės juostelės. Jos turi būti 3 cm ilgesnės negu kartoninių ritinėlių juostos. Tada kartoninės ritinėlių juostos patepamos klijais ir prie jų, nuo centro link kraštų, kaip parodyta paveikslėlyje, priklijuojamos balto popieriaus juostelės. Kai klijai išdžius, ilgesnis balto popieriaus galiukas priklijuojamos prie kartoninės juostos vidinės pusės, o trumpesnis prie išorinės pusės.

Ritinėlio suklijavimas

Galiausiai priklijuojamos dekoratyvinės kiaušinių laikiklių dalys. Klijuoti pradedama nuo centro (nuo pintinės) link kraštų. Užpakalinėje dalyje vienas paveikslėlio galas priklijuojamas virš kito.

Taip atrodo gatavas kiaušinio laikiklis.

Kiaušinių laikiklis be gelyčių

Taip pat kiaušinių laikiklį galima papildomai papuošti baltomis gelytėmis.

Kiaušinių laikiklis su gelytėm

 

komentarai apie straipsnį:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.